Barča & Tomáš

Rebelská svatba Nevěstina kulma po ránu zřejmě naznačila kudy se svatba bude ubírat. Označila rebelku na tvář tak, jak to nejlépe dovede. Jen co rebelka potká svého rebela na náměstí, neváhá a zulíbá ho na radnici. Něco se však nelíbí městským strážníkům. Proti všem svatebním zvyklostem vynechají kouli u nohy, nasazují mnohem větší kalibr. Díky bravurním gastronomickým kličkám se naši rebelové dostávají mimo město, trochu se přepudrují, na oko zapózují na molu, avšak jakoby za zády něco skrývali... Ano svůj rebelský úmysl!

 

Praha - svatební

Právě se věnuji postprodukci svatebních fotografií z podzimní Prahy. Vzpomínám jak jsme se v páteční odpoledne toulali s čerstvými novomanželi a střídali pražské uličky, mosty, ostrovy, lanovky, parky. Bylo to dobrý a ani nám příliš nevadilo, že jsme se stali objektem zájmu veškerých kolemjdoucích turistů... třeba jsme obohatili jejich ulovené snímky odpolední Prahy:-P

Předsvatební fotografie Markét a Lukáš

Chystá se svatba, chystá se sláva. Romantika na mlejně s Markét a Lukášem. Trochu jsme se oťukali předem a užili si nedělní odpoledne;)

 

Novomanželé na svatební cestě

Novomanželé jsou na svatební cestě. Romantické večery někde v exotické destinaci = čas na postprodukci.

 

Dnešní doba je rychlá, jeden kalendářní měsíc "a fotografie ze svatby ještě nejsou hotové?!" Někdy mám pocit, že fotografie s třeba i krátkým odstupem času mají zcela jiný náboj než bezprostředně poté. Samozřejmě se snažím být profesionál a nijak nezdržovat proces předání fotografií a ještě to omlouvat jakýmsi osobním cítěním...

avšak!:

novomanželé, nespěchejte, užijte jedinečný posvatební čas, věnujte se jeden druhému, protáhnětě svatební den a vzpomínejte na krásné okamžiky, na vůně, na setkání s nejbližšími, nezapomeňte na momenty štěstí, držte to co nejdéle! Až po letech, kdy intenzita zeslábne, najděte fotografie a vše se dostaví, zostří. To je doba kdy jsou fotografie nejplatnější!

Do jednoho měsíce však většinou fotografie máte, nebojte:)